Dahua/BCS

Smart PSS
large_bcs-smartpss-150x150

Smart PSS (Professional Surveillance System) to oprogramowanie przeznaczone do obsługi rejestratorów analogowych DVR, sieciowych NVR, kamer megapikselowych IP, wideodomofonów IP, urządzeń magazynujących SVR, dekoderów wideo  oraz innych urządzeń marki DAHUA, które posiadają wbudowany interfejs sieciowy. Aplikacja obsługuje do 1000 połączeń i umożliwia łatwe skonfigurowanie zdalnego dostępu do rejestratora obrazu, daje możliwość zarówno podglądu obrazu z kamer na żywo jak również dostęp do zarządzania opcjami ustawień. Program SmartPSS dostępny jest w wielu językach, w tym po polsku.

BCS Smart Player
BCS Smart Player FOTO

Program przeznaczony do operowania na zapisanych przez urządzenie danych. Pozwala odtwarzać oraz konwertować nagrania z rejestratorów marki BCS. Ciekawym atutem jest możliwość weryfikacji znaków wodnych nagrań. Ponadto dzięki oprogramowaniu możemy uzyskać efekt spowolnienia, czyli Slow Motion. BCS Smart Player udostępniony zostały na popularne  systemy Windows.

Hikvision

iVMS-4200
1200x630wa-150x150

Aplikacja pozwalająca na zarządzanie urządzeniami marki Hikvision takimi jak rejestratory DVR, czy NVR, kamerami sieciowymi, dekoderami i koderami itp. Zapewnia wiele funkcji, w tym podgląd w czasie rzeczywistym na żywo, nagrywanie wideo, zdalne wyszukiwanie i odtwarzanie, tworzenie kopii zapasowych plików itp., dla podłączonych urządzeń w celu monitorowania danego obszaru.  iVMS4200 dostępny jest w języku polskim.

SADP Tool
SADP-150x150

SADP Tool to darmowe i proste w obsłudze oprogramowanie przeznaczone do wyszukiwania w sieci lokalnej kamer i rejestratorów marki Hikvision. Za jego pomocą można zmodyfikować podstawowe parametry sieciowe rejestratorów i kamer IP oraz zmienić lub przywrócić hasło. Po podłączeniu do sieci nowych urządzeń tego samego producenta ich adresy IP powtarzają się. Program SADP umożliwia ich zmianę bez względu na to czy są takie same i czy znajdują się w tej samej podsieci.

VSPlayer
vsplayer150x112

VSPlayer jest oprogramowaniem do odtwarzania plików .mp4, pobranych z urządzeń HIKVISION, na komputerze PC z Windows. VSPlayer pozwala także na dzielenie i łączenie plików, konwersję do AVI oraz sprawdzenie znaku wodnego.